Reference

prosinec 2020

Milá školko Sbíhavá,

rádi bychom poděkovali celému kolektivu za to, že děti chodí spokojené ze školky i v těchto mimořádných podmínkách, také za příjemné prostředí, voňavé postýlky a jejich spokojená bříška. Všem Vám přejeme spoustu úsměvů a jen to nejlepší do nového roku.

Bendovi

  

Praha 17.12.2020

Dobrý den Karolíno,

 Děkuji za fotky a nejen za ně. Ráda bych Vám i Helence poděkovala za včerejší slavnostní den a za práci navíc, kterou jste do jeho příprav investovaly. Carinka byla nadšená a má ze včerejška zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat! Děkuji i za každodenní péči a lásku, kterou dětem dáváte. Je to znát, že svou práci děláte srdcem a vážím si toho!

Přeji Vám oběma klidné svátky a nám všem, aby se náš život v příštím roce co nejvíce přiblížil normálu!

 S pozdravem,

 Del Nero + holky

  

Praha 16.12.2020

Vážená paní ředitelko,

nedá mi to, a musím napsat tento e-mail, neboť si myslím, že poděkování není nikdy dost, a že jisté věci nelze brát jako samozřejmost. Předem se omlouvám, že poděkování není osobní, ale formou tohoto e-mailu. 

Celé školce Sbíhavka, chci ze srdce poděkovat za to, co pro děti, ale i pro nás, pro rodiče, děláte!

Musím přiznat, že jsem se nástupu dcery do školních institucí bála, měla jsem stále ve vzpomínkách špatné zkušenosti ze svého dětství. I jsem si často říkala, zda dceru vedu správně, když ji doma učíme pozdravit, poděkovat, tvořit, mít radost z maličkostí, učit ji zvyky a tradice, správné stolování, aj. Ale Sbíhavka mne utvrdila v tom, že slušnost a lidskost nezmizela, a že je dobře, že dceru takto vedeme. Vždy si říkám, že už mne ničím nepřekvapíte, ale mýlím se, opět přijdete s něčím, co mne udiví. Dnes štědrovečerní dopoledne.... jedním slovem nádhera. Ráno jsem chtěla ve školce zůstat a stát se opět dítětem.

Ve Sbíhavce mi přijde, že nic není problém, že vše se zvládne a hlavně, že jste tam opravdu pro děti, a co je hlavní, že vás všechny práce baví!! A to je v této době nevídané. Opravdu klobouk dolů, co vše pro děti děláte, vymýšlíte a že i v této nelehké době se snažíte, aby vše bylo jako dřív.

 Doufám, že píši za všechny ostatní rodiče, ale kdyby ne, tak za nás osobně – VŠEM MOC DĚKUJEME a pro nás jste ta nejlepší školka!!

 Michaela Pechová Vosátková

 

 

Praha 10.8.2020

Milá Heleno,

to my moc děkujeme za to, jak skvěle jste se nám o Toníka staraly. Do dalšího života mu to mnoho dalo a díky Vám a Niki se mnohé naučil. Od Vás ze školky má moc a moc hezkých zážitků a vzpomínek. Máte ale pravdu… strašně rychle to uteklo.

Také Vám přejeme krásné léto a užijte si véču J

Ještě jednou… MOC DĚKUJEME!!!

Ondra Vondrášek

 

 

Praha 2.7.2020

Dobrý den paní ředitelko, 

nevím, zda bude ještě možnost Vás potkat a tak mi dovolte alespoň touto cestou ještě jednou za vše z celého srdce moc poděkovat.

O školce Sbíhavá jsem slyšela, jiz dříve, ještě před narozením dvojčat Amálky a Tobiáše samou chválu, ale pravdou je, že jste předčila mé očekávání. Deti byly ve Vaši školce šťastné, rády do školky chodily a v neposlední řadě se toho spoustu naučily. Velkou zásluhu na tom máte především Vy a Nikolka. Mrzí mne, že se loučíme, tři roky rychle utekly a přesto nikdy nezapomenu, když jste mi tenkrát volala, že děti do školky přijmete. 

Na našem rozlučkovém pikniku bylo řečeno, že školku utváří rodiče, ale jsem přesvědčená, že především kolektiv učitelek pod Vaším vedením je to co utváří celý dojem a to, že jsou děti šťastné a na školku se těší. 

 Ještě jednou VELKÝ DÍK celému Vašemu kolektivu! Budeme rádi vzpomínat :-). 

Hezký den, hezké prázdniny a spoustu dalších spokojených dětí a rodičů do dalších let. 

Olga Hejzlarová

 

Praha 27.6.2014

Dobrý den, 

                         chci Vám tedy poděkovat alespoň touto cestou za krásných 6 let v MŠ Sbíhavá. Obě dcery tam chodily rády a budou mít krásné vzpomínky. Líbí se mi, jak školku vedete, jak vymýšlíte, co vylepšit a sehnat a neusínáte na vavřínech. J Přejeme Vám, aby se i nadále dařilo vylepšovat a vést školku ke spokojenosti Vaší, rodičů, ale hlavně dětí.

Děkujeme 

Petra Zdražilová

 

Pražský deník - rekonstrukce školy

Článek v časopise Smržovský zpravodaj - červnové číslo 2010 ( o škole v přírodě)

Dopis z Kroměříže

 

Můžete nás ohodnotit zde

 

Dopisy od rodičů