Nápad pro Šestku IV.

 

Malované hřiště u ZŠ TGM v Ruzyni

 

Návrh, který stojí za to podpořit

 

Podpořte vznik malovaného hřiště v Ruzyni na školní zahradě u ZŠ T. G. Masaryka. HLASUJTE PRO JEHO REALIZACI!

 

Malované hřiště je v zásadě velmi nenáročné, stačí jen využít stávající zpevněné plochy a namalováním herních prvků jim dát funkci navíc. Oživila a rozšířila by se tak nabídka možností, které sportoviště na školní zahradě u ZŠ TGM v Ruzyni nabízí v průběhu celého roku pro širokou veřejnost. V současnosti zde děti i dospělí mohou využívat hřiště pro míčové hry, na hokej a dráhu pro inline bruslení. Namalované herní prvky, jako je opičí dráha, skákací panák, terč, twister, čokoláda, přeskakování, abeceda, zrcadlo, ale třeba i mapa světa a mapa České republiky (a možností je mnohem víc), přinesou návštěvníkům areálu možnost zábavného pohybu a zároveň u některých z nich i potrápí hlavu přemýšlením. Školní zahrada u ZŠ TGM v Ruzyni je o jedno z mála míst ve staré Ruzyni, kde se děti mohou bezpečně scházet a hrát si – a malované hřiště bude báječným oživením.

 

Hlasujte od 30. 4. do 31. 5. 2021 na www.napadprosestku.cz

 

Hlasovat mohou nejen obyvatelé Prahy 6, ale i lidé, kteří na Praze 6 pracují, studují nebo zde tráví volný čas. Možnost hlasovat není podmíněna trvalým bydlištěm na Praze 6 a není omezena ani věkem. Hlasovat tedy mohou dospělí, senioři i děti.

Hlasovat lze na internetu na www.napadprosestku.cz, nebo osobně na úřadu MČ Praha 6 v Dejvicích v kanceláři referenta participace. Pro hlasování na internetu je potřeba mobilní telefon pro přijetí autorizační SMS s PIN kódem (SMS je zdarma) - každé telefonní číslo lze využít jen jednou, pro jedno hlasování. Pro hlasování na úřadu MČ Praha 6 potřebujete jen sami sebe :)

 

Více informací o tomto nápadu najdete na https://www.napadprosestku.cz/napad/malovane-hriste-u-zs-tgm-v-ruzyni/.

 

ŘEKNĚTE O TOM I SVÝM ZNÁMÝM A PODPOŘTE TENTO NÁPAD V HLASOVÁNÍ! Hlasujte a pomozte změnit tento nápad v realitu. V realitu pro děti nejen z okolí.