Nápad pro Šestku – Dětské hřiště Ruzyně

 

Podpořte prosím vznik prvního veřejného dětského hřiště v Ruzyni v blízkosti školy, ve volném prostoru u Litovického potoka. Hřiště by bylo vhodné pro malé děti do cca 6 let, i pro starší děti do cca 10 let. Prostor by byl vybaven sestavou prvků na prolézání, kolotočem, houpadly, ale také by se využil nově zrevitalizovaný potok v těsné blízkosti, u kterého by byl umístěn vodní herní prvek s pumpou a různými překážkami. Hřiště by bylo odděleno plotem od silnice a vybaveno lavičkami a odpadkovými koši.

 

Hlasujte pro něj online 10. – 31. 10. 2018.

 

Hlasovat mohou nejen obyvatelé Prahy 6, ale i lidé, kteří na Praze 6 pracují, studují nebo zde tráví volný čas. Možnost hlasovat není podmíněna trvalým bydlištěm na Praze 6 a není omezena ani věkem. Hlasovat tedy mohou nejen dospělí a senioři, ale i děti.

Hlasovat lze na internetu na www.napadprosestku.cz, nebo osobně v informačních kancelářích MČ Praha 6 (na Petřinách, Dědině, Bělohorské nebo Čs. Armády). Pro hlasování na internetu je potřeba mobilní telefon pro přijetí autorizační SMS s PIN kódem (SMS je zdarma). Každé telefonní číslo lze využít jen jednou, pro jedno hlasování.

 

Více informací o tomto nápadu, hlasování i celém participačním projektu najdete na www.napadprosestku.cz

 

SouborPopisVelikost souboruPoslední úprava
Stáhnout Dětské hřiště Ruzyně A3.pdf 558 kB16.10.2018 05:36
Stáhnout návod k hlasování.pdf 290 kB16.10.2018 05:37