Vážení rodiče prosíme, abyste postupovali ve věci spolku Sportující mládež jak je psáno.

 „V souvislosti s organizací sportovních aktivit spolkem Sportující mládež z.s. v naší školce Vám dále sdělujeme, že níže jsou uveřejněny důležité provozní informace určené členům spolku. V této souvislosti prosím komunikujte přímo se spolkem“.

 „Vážení rodiče, v souvislosti s tímto dopisem spolku Sportující mládež z.s. se prosím obracejte přímo na spolek. Pokud se rozhodnete osobní údaje spolku poskytnout, není možné tak učinit prostřednictvím školky, ale pouze komunikací přímo se spolkem.“

Děkuji H.Petříčková

 

Vážená paní ředitelko,  

            obracíme se na Vás s prosbou o pomoc v rámci našeho projektu Sportující mládeže, který ve vaší školce provozujeme již několik měsíců nebo řadu let. 

Sportování s dětmi ve vaší školce provozujeme i hlavně díky podpoře MŠMT. Pro rok 2020 ministerstvo zavedlo novou povinnost shromažďovaní informací o sportovcích, které podporuje. Pro podporu vyžaduje zapsání všech sportujících dětí, jejich údajů a nově i rodného čísla. 

 Tím to nám vznikl nesoulad s novým nařízením MŠMT. Věříme, že tento problém společně vyřešíme a nebude tak ohrožen další chod projektu ve vaší školce. 

 

Děkujeme za kladné vyřízení a přejeme hodně sil a hlavně zdraví v těchto dnech.

Mgr. Rostislav Kohoutek

Předseda

Sportující mládež z. s.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.