ANGLIČTINKA

  1. Slovíčka - umíme
  2. pink
  3. green
  4. milk
  5. tea
  6. bread
  7. fingers
  8. toes one, two, three, four, five
  9. Please!

 

  1. 3. Slovíčka - umíme
  2. purple
  3. orange
  4. toys
  5. ball
  6. dolly
  7. car
  8. train
  9. teddy
  10. scooter

 

  1. Reagujeme na :
  2. What is it?
  3. How many?
  4. Clean up time!

Reagujeme na pokyn při hře:

Hit the picture!!

Strefujeme se papírovou koulí do obrázků.

Rhyme One ball, two balls,

free balls, four.

Five balls, six balls

but no more!!

Stále máme neuhrazené kroužky dětí od některých rodičů. Kroužky měly být uhrazeny začátkem října na účet školky.

Číslo účtu školy: 5837061/0100 KB

Žádáme o urychlenou platbu.

Rozpis kroužků na 1. pololetí 2018/2019.      

Děkuji Petříčková

Lektorka

Kroužek

Den

Hodina/ u služby učitelky

 

Cena za pololetí

 

Stejskalová Dana

Logopedie i mladší

úterý (lichý Středa (lichý)

 

Od 15,00 - 17,30

800,-

 

Kašparová Eva

Jóga i mladší

čtvrtek

úterý

Při ranní: 14,30 – 15,30

Odpolední: 16,00- 16,50

Cena   700,-

Kašparová Eva

Cvačková Dana

Angličtina

pondělí

pátek

Při ranní 14:30 - 15:30.

Odpolední: Danča -blok pátek 8,00 – 12,00

Cena 1100,-

Bělinová Helena

Keramika

pondělí

14:00 -15:00 začátečníci

16,00 – 17,00 školáci ZŠ

Cena 1 200,-

Žlábková Jarka

Výtvarný kroužek i mladší

úterý

13:00 – 16:00

po skupinách dle zájmu a počtu dětí 60 minut skupina

Cena 900,-

Hůlková Hana

grafomotorika

 

 

Přípravka na školu

 

čtvrtek

 

 

středa

při ranní

13:00 – 14:30

po skupinách po 30 min.

při odpolední 15:00- 15:45

jedna skupina po 3/4h.

Cena 700,-

Bělinová Helena

Keramika

středa

14:00- 15:00 začátečníci

15:30- 16:30 pokročilí

dle zájmu

dle skupin

Cena 1 200,-

Bělinová Helena

Keramika dospělí

středa jednou za 14 dní

17,00 – 19,00

Cena za pololetí 1 400,-

 

 

 

 

 

Kašparová Eva

Víkendové cvičení

Termíny budou vypsány

Sobota 8,30 – 11,30

Cena 300,- platí se při cvičení

 

 

 

 

 

 

 

Vážení rodiče,

 

pro uplatnění Aktivního města u nás ve školce, je nutné předložit v tištěné podobě Objednávka potvrzení. Nelze poslat mailem.

Doklad musíme založit do účetnictví.

 

Děkujeme

více v příloze smile

SouborPopisVelikost souboruPoslední úprava
Stáhnout pozvánka - bramborovy den 018.doc 411 kB30.09.2018 13:08

více v příloze

SouborPopisVelikost souboruPoslední úprava
Stáhnout Informace ke keramice 2018.doc 23 kB26.09.2018 12:27

více podrobností v příloze

SouborPopisVelikost souboruPoslední úprava
Stáhnout Logopedie 2018.doc 43 kB26.09.2018 11:49

Seznam dětí na ANGLIČTINU

  1. Linhart Eric 2. Netopilová Adélka 3. Slifková Karolína 4. Kučerová Michaela 5. Chouň Maxián 6. Hořáková Ema 7. Čumplová Sofie 8. Hertlová Izabela 9. Horová Bára 10. Sommer Samuel 11. Merna Jan 12. Ladžov Adéla 13. Kron Jonáš 14. Zmeškal Václav

Seznam dětí na jógu

  1. Linhart Eric 2. Netíková Julie 3. Petráková Sofie 4. Stejskalová Ella 5. Babincová Teteza 6. Daenekindt Julie 7. Hájek Jan 8. Kovář Jáchym 9. Ladžov Adéla 10. Debnárová Julie 11. Bernáková Linda 12. Bareš Alois 13. Solský Lukáš

Angličtinu začínáme v pondělí 1.10.

                           14,30 – 15,30 hod (děti svačí po angličtině)

 

Jógu začínáme ve čtvrtek 14,30 – 15,20 (děti svačí po józe)

 

Začíná ve středu 3.10. od 17 hodin.

Cena za pololetí -  7 lekcí za dvouhodinovku 1 400,- na účet školy se jménem

Číslo účtu školy: 5837061/0100 KB

PŘÍŠTÍ TÝDEN V ÚTERÝ 2.10. OD 13.00 – 14.00 ZAČÍNÁ VÝTVARNÝ KROUŽEK.

NETOPILOVÁ

SLIFKOVÁ

CHRUST

CHOUŇ

FRINTA

DEANEKINDT

KUČEROVÁ

SOLSKÝ

MICHALCOVÁ

 

 

PŘÍŠTÍ TÝDEN ZAČÍNÁ PŘÍPRAVKA VE STŘEDU 3.10. PRO III. SKUPINU OD 15.00 – 15.45

A VE ČTVRTEK 4.10. PRO I. A II. SKUPINU OD 13.00 – 13.45 A 13.45 – 14.30 HOD.

VIZ NÁSTĚNKA VE VESTIBULU ŠKOLY.

 

Děkuji Hůlková

Podkategorie